Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-01-2014, 23:24   #26
Mike
 
Reputacja: 1 Mike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputację
- Gość udający speca od monitaringu nie przejdzie. Sprawdzą czy ma zlecenie, po za tym wszyscy zewnętrzni pracownicy któzy mają prawo wejsć poza teren dostepny dla klientów muszą być zgłoszeni wraz z danymi i zdjęciami. - wtrącił się Wayne - Każdy kontakt z bankiem zostawi ślad
- A może zrobimy to inaczej... furgonetka z kasą. Mouse zablokuje łączność, uśpimy ochroniarzy gazem, przez system wentylacji, potem wepchniemy furgonetkę koparką do ciężarówki i w długą.
Znowu zaczął grzebać w komórce, ale tym razem to co tam wygrzebał zachowął dla siebie.
- Kasa będzie mniejsza niż w banku, ale łatwiejsza. I nie zostawimy aż tylu śladów. Koparę i ciężarówkę się ukradnie, gaz mogę upichcić ja, mam książki. Albo podpieprzymy ze szpitala. Dam radę.
 
Mike jest offline