Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-01-2014, 01:08   #10
Revan
Banned
 
Reputacja: 1 Revan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znany
Ja, dla odróżnienia, odpowiem długo.

Cytat:
Napisał behemot Zobacz post
Jaki jest wasz stosunek do myśli w postach graczy (albo i MG)?

Lubicie ich dużo, czy raczej tylko wtedy gdy niezbędne? A może wolicie zupełnie bez, jak widz w teatrze.
Moim zdaniem... to miejsce na własną opinię, tak? Finally!

secutor mode: on

A więc (wiem, nie zaczyna się zdania od "a więc").
Różnie to bywa.
Czasem lepiej. Ale to zależy od was.

secutor mode: off

Są dwa maksima graczy-czytaczy (jak ktoś zna więcej to proszę podać)

Wartość pierwsza: gramy, gramy, gramy, dla których PBF to tylko przeniesienie RPG'a w sieć, trochę wolniej, ale zawsze jakiś kontakt z opowieściotworzeniem. Ludzie, których nużą przydługie posty, które wydają się tylko spowalniać sesję (w końcu trzeba to przeczytać, a jak nic z tego nie wynika, to czas stracony). Czyli typ gracza, który ma w nosie co wasza postać myśli/czuje.

Wartość druga: z dedykacją dla Lecha ( ) czyli gracze czytający posty dla samego czytania, którzy traktują PBF jak wirtualną powieść tworzoną przez wielu autorów.

Każdy wydaje się być wypadkową tych dwóch wartości, gracza chcącego jednak przejść przygodę i dobrze się przy tym bawić, który opowiada o sesji matce przy obiedzie "taaakie zęby miał", i gracza, którego interesuje warsztat i kunszt LI-teracki "jak on pięknie to opisał".

Cytat:
Napisał malahaj
Konsekwencje? Ke?
Ja post Reinharda zrozumiałem tak:

konsekwencje - myśl BG gracza 1 obrazi "przysmaży" postać gracza 2, tym samym gracz 2 również czuje się urażony.

czyli konkluzja zawarta w tym samym poście, "a jeżeli ktoś zachowaniem postaci na nią reaguje, to a fe, nie potrafi się bawić."

Cytat:
Napisał behemot Zobacz post
Każdy lubi po swojemu. Nie ma "słusznej ścieżki rpg", a i o "czy pbf to aby na pewno rpg" można by conieco powiedzieć.
Otóż to.
 
Revan jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem