Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-01-2014, 14:26   #3
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Szkoda że nowy york, ech bo miałem pomysł na fajną postać japonki zabitej przez ogromną figurkę maneki neko. Jej życie było marne puste i żałosne, jedynie praca i obowiązki. Po śmierci została opętana przez ducha Gejszy która zginęła w pożarze podczas nalotów i również nie zdążyła niczego doświadczyć w życiu.

I w tym wcieleniu przyszłoby im to sobie odbić mechanicznie to byłaby Zapomniana (The Forgotten) Celebranta życia (Celebrant)

W sumie to mogę zrobić to samo z adwokatką z nowego yorku a zamiast Figurki kota i gejszy użyć maltretowanej kobiety i autobusu

Po prostu ta japoneczka to jeden z NPC z innej sesji na którą pomysł mam już od jakiegoś czasu :P

Chociaż szkoda że będzie trzeba zrezygnować z fobii koty i zastąpić fobią samochody co w Ameryce może być dość uciążliwe.


ale chyba i tak się zapędzam bo z tego co zrozumiałem ty chcesz tworzyć nam duchy ?
Rozumiem że zaczynamy mortalami ? Może być karta na myth wavers ?

Najpierw usiądę i odpiszę w Chłód, Pęd, cośtam a potem podumam nad kartą tu
 
Brilchan jest offline