Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-01-2014, 11:16   #25
Wojan
 
Wojan's Avatar
 
Reputacja: 1 Wojan jest na bardzo dobrej drodzeWojan jest na bardzo dobrej drodzeWojan jest na bardzo dobrej drodzeWojan jest na bardzo dobrej drodzeWojan jest na bardzo dobrej drodzeWojan jest na bardzo dobrej drodzeWojan jest na bardzo dobrej drodzeWojan jest na bardzo dobrej drodzeWojan jest na bardzo dobrej drodzeWojan jest na bardzo dobrej drodzeWojan jest na bardzo dobrej drodze
Smirrnov po pierwsze w rekrutacji zastrzegłem sobie prawo do zamian w settingu i ostrzegałem wszystkich ortodoksów, że to może mieć miejsce.
Po drugie to zmiana na waszą korzyść, więc w czym problem.
Po trzecie wszyscy jesteście z takich pokoleń, że podstawowa wiedza o innych istotach mroku nie jest niczym dziwnym moim zdaniem.
Po czwarte mechanika, to tylko dla mnie pomoc, a nie wyznacznik.
I po piątek przyjmujemy, że wszyscy macie podstawową wiedzę o Lupinach. O tym kim są, jak się zmieniają, o Umbrze i możliwości podróżowanie przez nią i o klanach (tutaj bez szczegółów, tylko ogólnie o tym, że są oni podzieleni jak Kainici). Gdy ktoś ze względu, czy to na historię, czy klanowe powiązanie będzie wiedział więcej, dam znać, albo w poście, albo na PW. Zależnie od okoliczności.
Nie znacie jakoś specjalnie dobrze społeczności Lupinów i ich zwyczajów, ale macie podstawową wiedzę o nich. O wrogości do was, o dużych możliwościach i zdolnościach (choć raczej bez konkretów, a jeśli już to właśnie na zasadzie plotek).
Umbra jest dla was natomiast sporą tajemnicą, zagadką i tutaj już jest duże pole do popisu jeżeli chodzi o plotki, czy legendy.
Podobnie ma się sprawa z innymi istotami, jak magowie, duchy, czy upiory. Nic nie stoi na przeszkodzie, abyście wszyscy mieli podstawową wiedzę o innych istotach.

Takie podejście ubarwia grę. Sprawia, że lista potencjalnych rywali jest większa, a tym samym większa ilość spisków i powiązań.

Czekam nadal na pozostałem głosy
 
Wojan jest offline