Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-01-2014, 11:24   #7
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Cytat:
Brilchan
Sesja będzie bardzo luźna oparta o podręcznik. Wy, jako gracz tworzycie tylko śmiertelników. Nie określacie nawet ich śmierci. Tym zajmę się już ja.
Nie oznacza to, że nie będzie mieli wpływu na to, jak będzie wyglądać wasz upiór. Jego określenie i budowanie charakteru będzie miało miejsce już w trakcie sesji, poprzez wybory jakich będziecie dokonywać.
OK pasuje mi taki układ i to tempo odpisów ode mnie będzie Pani adwokat pracoholiczka walcząca z depresją z powodu śmierci ukochanej matki zabitej przez raka. Z żywych to będzie miała ojca trzeźwego alkoholika którego nienawidzi a on próbuje odnowić z nią kontakty i kota dachowca którego dokarmia (oczywiście ogólnik mogę spisać to samo z POV bohaterki)

Czy to wystarczy za kreacje bohatera czy chcesz i kropki ?
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 18-01-2014 o 11:33.
Brilchan jest offline