Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-01-2014, 12:44   #10
Wojan
 
Wojan's Avatar
 
Reputacja: 1 Wojan jest na bardzo dobrej drodzeWojan jest na bardzo dobrej drodzeWojan jest na bardzo dobrej drodzeWojan jest na bardzo dobrej drodzeWojan jest na bardzo dobrej drodzeWojan jest na bardzo dobrej drodzeWojan jest na bardzo dobrej drodzeWojan jest na bardzo dobrej drodzeWojan jest na bardzo dobrej drodzeWojan jest na bardzo dobrej drodzeWojan jest na bardzo dobrej drodze
Czego tu nie rozumieć Brilchan. Bądźmy szczerzy i uczciwi. Sposób bycia kobiety, jej decyzje, planowanie, uczucia i emocje są zupełnie inne niż faceta. Jeżeli chcesz, to ja nie bronię wcielić się w kobiecą postać. Nie chciałbym po prostu, aby odgrywanie kobiety ograniczyło się do zmiany końcówek w wyrazach. A z mojego doświadczenia wiem, że przeważnie do tego to się sprowadza.
Na żywo wychodziło zawsze śmiesznie, jak ktoś chciał sobie taki eksperyment zrobić i grać jakąś buńczuczną amazonką, czy panią detektyw.
Pbf ma troszkę inne środki ekspresji i zapewne będzie to wyglądać inaczej, ale chciałbym aby osoba decydująca się grać płcią odmienną od własnej wiedziała na co się porywa.
Jeżeli masz ochotę spróbować proszę bardzo. Wyraziłem swój pogląd tylko na tego typu praktyki.
 
Wojan jest offline