Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-01-2014, 15:57   #2117
Nefryt
 
Reputacja: 1 Nefryt ma wspaniałą przyszłośćNefryt ma wspaniałą przyszłośćNefryt ma wspaniałą przyszłośćNefryt ma wspaniałą przyszłośćNefryt ma wspaniałą przyszłośćNefryt ma wspaniałą przyszłośćNefryt ma wspaniałą przyszłośćNefryt ma wspaniałą przyszłośćNefryt ma wspaniałą przyszłośćNefryt ma wspaniałą przyszłośćNefryt ma wspaniałą przyszłość
Cześć wszystkim

To i ja się przedstawię. Nazywam się Nefryt - przynajmniej na potrzeby wszystkiego, co wiąże się z fantasy - siedzę głównie w tych klimatach.
Zarejestrowałam się tutaj, bo chciałabym poznać innych miłośników RPG i może wreszcie znaleźć kogoś, kto przyjąłby mnie do drużyny w "realu".
Nigdy nie grałam w prawdziwego PBFa. W klasycznym rpg mam malutką praktykę. Za to od conajmniej czterech lat udzielam się na tzw. blogach grupowych (zaskakujące, jak bardzo dobry grupowiec przypomina sesję). Tam też, wraz z grupą podobnych mi narwańców, od czasu do czasu gramy w 3-4 godzinną sesję pokroju PBFa. Częściej "miszczuję", niż gram.
Co do zainteresowań - jestem człowiekiem, który ima się różnych rzeczy i lubi próbować nowych. Poza rpg, pasjonuję się sztuką, pisarstwem i historią (zwłaszcza średniowiecze i II WŚ). Strzelam z łuku, z dnia na dzień bardziej uzależniam się od muzyki i ciastek. Fantasy to moja największa miłość, ale nie pogardzę też kryminałem, dobrym trilerem czy sf. Uwielbiam batalistykę, strategię i dworskie intrygi.
 
Nefryt jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem