Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-01-2014, 21:19   #92
Nefryt
 
Reputacja: 1 Nefryt ma wspaniałą przyszłośćNefryt ma wspaniałą przyszłośćNefryt ma wspaniałą przyszłośćNefryt ma wspaniałą przyszłośćNefryt ma wspaniałą przyszłośćNefryt ma wspaniałą przyszłośćNefryt ma wspaniałą przyszłośćNefryt ma wspaniałą przyszłośćNefryt ma wspaniałą przyszłośćNefryt ma wspaniałą przyszłośćNefryt ma wspaniałą przyszłość
Miasto/region – Warszawa/ew. Piaseczno/Grójec/Tarczyn oraz okolice tych miast.
System RPG – D&D, Warhammer, Neuroshima, może Maskarada?
Ilość graczy/MG – minimum 2 graczy + MG, maksimum - 5 graczy + MG
Dodatkowe informacje, etc. – Szukam ludzi, którzy albo chcieliby stworzyć drużynę, albo mnie do niej przyjąć. Mogę grać, mogę prowadzić. Jestem dziewczyną, mam 16 lat, ale płeć i wiek graczy nie mają dla mnie znaczenia. Do tematu podchodze z pełnym zaangażowaniem, tego samego chciałabym od graczy. Bo wiadomo, rpg to zabawa, ale w momencie, gdy ktoś rozwala sesję, to wtedy jest to frajdą wyłącznie dla jednej osoby.
Prowadząc przygodę stawiam bardziej na opowieść, niż na mechanikę. Kocham spiski, intrygi, batalistykę, szpiegów, więc m. in. tego można się spodziewać na sesjach, które prowadzę. Lubię naturalistyczne opisy, dylematy i zagłębianie się w psychike postaci. Raczej stronię od klasycznych młócek, ale, zawsze mogę spróbować, przynajmniej jako gracz.
Dysponuję miejscówką w Warszawie.
Forma kontaktu z poszukiwaczem – email: morrigan@onet.pl - zdecydowanie najczęściej sprawdzam i odpisuję.
 
Nefryt jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem