Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-01-2014, 12:33   #121
Ghoster
 
Ghoster's Avatar
 
Reputacja: 1 Ghoster jest na bardzo dobrej drodzeGhoster jest na bardzo dobrej drodzeGhoster jest na bardzo dobrej drodzeGhoster jest na bardzo dobrej drodzeGhoster jest na bardzo dobrej drodzeGhoster jest na bardzo dobrej drodzeGhoster jest na bardzo dobrej drodzeGhoster jest na bardzo dobrej drodzeGhoster jest na bardzo dobrej drodzeGhoster jest na bardzo dobrej drodzeGhoster jest na bardzo dobrej drodze
Post już stoi (dwa właściwie, bo całość była za długa, by to zmieścić w jednym); z góry mówiąc: rozumiem, iż dla niektórych wejście może być dość chaotyczne, ale chcę w ten sposób sprawdzić jak się odnajdziecie w tej sesji (a uwierzcie mi, przegapienie wycieczki do Limbo nie jest jeszcze przegapieniem ton chaosu w Planarnych Okruchach). Nie o wszystkich graczach wspomniałem, ale każdemu kto tego potrzebuje wyślę wskazówki na temat pierwszego postu (są one w docu), zatem nie zostawiam was do końca bez pomocy, lecz chcę sprawdzić, jak sobie radzicie z pisaniem niezależnie ode mnie. Korzystajcie z doca i życzę wszystkim powodzenia!
 

Ostatnio edytowane przez Ghoster : 21-01-2014 o 22:37.
Ghoster jest offline