Wątek: Yukicon2
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-01-2014, 00:09   #12
Mira
Konto usunięte
 
Reputacja: 1 Mira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputację
Obiecałam krótka relację, więc napiszę tak - było świetnie, MDK pękał w szwach. Z roku na rok przybywa ludzi i o ile w zeszłym roku cieszyło nas 300, to teraz dobiliśmy prawie do 500! Jak na jednodniówkę to naprawdę zacny wynik.
Oczywiście, były potknięcia, ale... myślę, że większość nie wyszła poza grono helpersko-organizatorskie. Narzekań w każdym razie nie słyszałam.

Tutaj focia z mojego panelu.

Na początku myślałam, że przydzielono mi za dużą salę, ale jak się okazało - miejsca ledwo starczyło, a ja musiałam zdzierać gardło żeby wszyscy słyszeli.

Poza panelem zostałam wrobiona w rolę przewodniczącej jury Evil Cosplay'u. Idea "evil" polega na tym, że uczestnicy dopiero w trakcie konwentu dowiadują się za kogo mają się przebrać i do tego celu wykorzystują wszystko... co znajdą. Zielony Power Rangers z ręczników toaletowych mnie urzekł.

Generalnie więc impreza bardzo się udała, a już koło kwietnia kolejny nasz konwent - Sakurakon 2. Na pewno dam Wam info, to może ktoś się skusi zobaczyć starą mackę.

Na koniec quiz:
Czyjego Licza jest to tył?

Taka poza... fiu fiu
 
__________________
Konto zawieszone.
Mira jest offline