Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-01-2014, 10:57   #7
Fantomeks
 
Fantomeks's Avatar
 
Reputacja: 36 Fantomeks jest na bardzo dobrej drodzeFantomeks jest na bardzo dobrej drodzeFantomeks jest na bardzo dobrej drodzeFantomeks jest na bardzo dobrej drodzeFantomeks jest na bardzo dobrej drodzeFantomeks jest na bardzo dobrej drodzeFantomeks jest na bardzo dobrej drodzeFantomeks jest na bardzo dobrej drodzeFantomeks jest na bardzo dobrej drodzeFantomeks jest na bardzo dobrej drodzeFantomeks jest na bardzo dobrej drodze
Tim Bradstreet. Człowiek od komiksów, często okładki robi. Mam do jego twórczości taką słabość, że jak tylko widzę jego nazwisko na okładce, biorę ciężko zarobione pieniądze i komiks kupuję. Jak ktoś pamięta Punishera od Mandragory, Transpetropolitana i Hellblaizera, to te realistyczne malowidła kojarzy.

Jest jeszcze Bill Sienkiewicz. Jaram się nim trochę mniej, ale i tak bardzo. Głównie przez Elektrę. Aż czasami zastanawiam się, czy lubię Elektrę, bo lubię Billa, czy odwrotnie.Edit: F.leja przypomniała mi o Ronaldzie, który też ma miejsce w moim sercu. Tak jak Skottie Young. Jego po prostu zalinkuję, bo post robi się niebezpiecznie i niepotrzebnie długi.
 

Ostatnio edytowane przez Fantomeks : 21-01-2014 o 11:07.
Fantomeks jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem