Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-01-2014, 18:41   #102
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Super to możemy uznać że Andrew przez 2 miesiące budował infrastrukturę pod przyszłe bezpieczne transmisje. Wyraził chęć pomocy gdyby Amanda potrzebowała jakiegoś wsparcia informatycznego

W każdym razie będzie starał się pomóc zebrać kasę potrzebną na start areny a bo tam widzi potencjał na swoje gwiazdorstwo w sieci.

Pinn czy ten klub Rush Motion zatrudnił Andrew na stałe występy ? Bo przydało by się żeby dzieciak miał skąd brać na zioło i choćby jakieś skromne utrzymanie po za tym mam fajne koncept retrystów czyli hipsterów przyszłości którzy chcą być retro i używają słuchawek i mp3trójek mógłby trafić do takiej publiki

W każdym razie mam pomysł na fajny post ale nie wiem czy uda mi się przerzucić dziś myśli na klawiaturę bo zarwałem wczorajszą nockę a dziś dorwałem fajną książkę

W każdym razie albo dziś późnym wieczorem\w nocy jeżeli znów nie będę mógł spać albo jutro w ciągu dnia.
 
Brilchan jest offline