Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-01-2014, 21:11   #100
Warlock
Konto usunięte
 
Warlock's Avatar
 
Reputacja: 1 Warlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputację
...i do tego potrzebowałeś ponad 40 rzutów?

Kostnica

Nie mogę ich wziąć pod uwagę, tak samo jak gracza, który zasłania się tak oczywistym oszustwem. Możesz się już zasłaniać choćby tarczą, ja też potrafię grać nie fair.

P.S. Poinformowała mnie o tym osoba spoza naszej sesji. Ja wam ufałem i nie sprawdzałem autentyczności waszych rzutów, ale widać, że niektóre osoby nie potrafią skorzystać z mojego kredytu zaufania.

P.S.2. Nie rzuca się dwa razy k100, a już na pewno nie na obrażania.

P.S.3. Nigdy tego nikomu nie mówiłem, ale kiedyś niestety musi być ten pierwszy raz. Tak, Gargamel, to oznacza, że będziesz musiał się pożegnać z sesją. Oszustwo to nie jedyny powód tak dla Twojej informacji, ale nie zamierzam się zwierzać ze swoich przemyśleń. Wybacz, tak będzie lepiej dla nas obu.
 

Ostatnio edytowane przez Warlock : 22-01-2014 o 21:20.
Warlock jest offline