Wątek: Walentynki
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-02-2007, 15:46   #35
Wernachien
 
Wernachien's Avatar
 
Reputacja: 1 Wernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodze
Cytat:
Napisał Dysonance
Stwierdzenie, że różowy jest kolorem 'burdelowym' w czystym tonie obraża osoby lubujące się w tym kolorze.
No dobrze, zgadzam się z Tobą, ale tutaj nie padło takie stwierdzenie Jeśli nawiązujesz do wypowiedzi Aivillo, to zauważ, że ona także przytoczyła cudzą wypowiedz.

Cytat:
Nie rozumiem Czarnych Mrocznych Lasek, ani Inteligentek W Czerni, bo wszystkie te osoby ubierają się na ciemno nie dlatego, że to praktyczne i eleganckie, ale dlatego, że _romantyczne_. Koniec końców niczym nie różnią się od plastikowych Barbie, malujących paznokcie na kolor rozmydlony.
Oj, teraz to ja osobiście czuję się urażona :P Z gotykiem nigdy nie miałam nic wspólnego, ale za inteligentkę mogę uchodzić :P Poza tym lubię czerń, dobrze się w niej czuję i wg mnie to bardzo stylowy kolor Uogólnienia w stylu "bo to romantyczne" są tak samo nie na miejscu jak uogólnienia "wszystkie blondynki są głupie".

Myslę jednak, że każda przesada budzi kontrowersje. Nie ma nic złego w tym, że ktoś preferuje róż, czy czerń o ile (jak juz podkreślałam) nie staje się to jakąś chorą religią. Komuna koloru jest dziecinna, bo niby dlaczego jakiś kolor ma być gorszy tylko dlatego, że nam się nie podoba? Przecież to bzdura

Na zakończenie powiem, że łososiowy jest odcieniem pomarańczu a nie różu :P No ale to moje 'zawodowe' wypaczenie :P
 
Wernachien jest offline