Wątek: Kampania WFRP
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-01-2014, 23:14   #1
piotrek.ghost
 
piotrek.ghost's Avatar
 
Reputacja: 1 piotrek.ghost ma w sobie cośpiotrek.ghost ma w sobie cośpiotrek.ghost ma w sobie cośpiotrek.ghost ma w sobie cośpiotrek.ghost ma w sobie cośpiotrek.ghost ma w sobie cośpiotrek.ghost ma w sobie cośpiotrek.ghost ma w sobie cośpiotrek.ghost ma w sobie cośpiotrek.ghost ma w sobie cośpiotrek.ghost ma w sobie coś
Kampania WFRP

Po sesji noszę się z zamiarem poprowadzenia poczciwego młotka tym razem w bardziej uporządkowany i zaplanowany sposób niż moja poprzednia próba. Myśle nad kilkoma kampaniami, które wymieniam w sondzie, jeżeli ktoś pomyśli o innej prosze o wypowiedź w komentarzach.
Planuje 2-4 graczy(w zależności od kampani jaka zostanie wybrana ilość może ulec zmianie, posty prawdopodobnie raz w tygodniu chyba że będzie szybsza akcja niewymagająca rozpisywania się to częściej, brak gdoca, mechanika tylko w sytuacjach które faktycznie tego wymagają. Jeśli o czymś zapomniałem to prosze o pytania.

Lista kampanii które chodzą mi po głowie:

The Thousand Thrones - kampania o której dowiedziałem sie stosunkowo niedawno, wydana tylko w języku angielskim, określana jest jako przygoda drogi, z zachowanym mrocznym klimatem świata, który przeplatany jest wydarzeniami, które mają wpływ na całe imperium.

Ścieżki przeklętych - kampania zaczynająca się przygodą zawartą w podręczniku zasad jako rozgrzewka, następnie przenosi nas w coraz to inne główne miasta imperium. Są intrygi, jest walka, są śledztwa jest bród smród i ubóstwo.

Potępieniec - raczej zbiór luźno powiązanych przygód, które mógłbym rozegrać na rozgrzewke(raczej jedną wybraną), chociaż są niby pomysły jak połączyć wszystko w kampanię. od groteski po horror.

Słowo kapłana - przygoda czy też kampania pisana przez Michała Laskowskiego, Wojciecha Szarskiego na konkurs, narzucone postaci kapłanów, sesja początkowo detektywistyczna zmieniająca się po czasie w mniej lub bardziej znaczącą dla świata intrygę

Coś innego - tu wasze propozycje, w głosowaniu prosiłbym również o branie pod uwagę fakt czy w coś się grało czy nie, nikt chyba sobie nie lubi psuć zabawy znajomością scenariusza celowo nie zamieściłem Wewnętrznego Wroga bo tego liczę cały czas ze uda mi się rozegrać jako gracz.
 
piotrek.ghost jest offline