Wątek: Kampania WFRP
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-01-2014, 19:40   #10
wysłannik
Wiedźmołap
 
wysłannik's Avatar
 
Reputacja: 1 wysłannik ma wspaniałą reputacjęwysłannik ma wspaniałą reputacjęwysłannik ma wspaniałą reputacjęwysłannik ma wspaniałą reputacjęwysłannik ma wspaniałą reputacjęwysłannik ma wspaniałą reputacjęwysłannik ma wspaniałą reputacjęwysłannik ma wspaniałą reputacjęwysłannik ma wspaniałą reputacjęwysłannik ma wspaniałą reputacjęwysłannik ma wspaniałą reputację
Tysiąc Tronów. Bardzo chciałbym w to zagrać albo chociaż poczytać o tym ale moja znajomość języka mi to uniemożliwia. Nie znam go na tyle by czerpać z podręcznika tyle ile bym chciał.
Propozycja ode mnie: poprowadź Tysiąc Tronów

W inne kampanie już grałem albo o nich czytałem. Wyjątkiem jest Groza w Talabheim, o której tylko troszeczkę czytałem i dwie ostatnie części Wewnętrznego Wroga, tych nawet nie czytałem. Od biedy chętnie jeszcze bym zagrał w Liczmistrza.

Ścieżki przeklętych mnie w ogóle nie interesują, bo jest to kampania którą grałem ostatnio (mimo że i tak dawno).
Potępieńca trochę szkoda, bo forum nie odda chyba tego klimatu przygód tam zawartych.
Słowa Kapłana nie znam.
 
__________________
"Inkwizycja tylko wykonuje obowiązki, jakie na nią nałożono. Strach przed nią jest zbyteczny; nienawiść do niej, to herezja." - Gabriel Angelos, Kapitan 3 Kompanii Krwawych Kruków.
wysłannik jest offline