Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-01-2014, 02:09   #160
Ajas
 
Ajas's Avatar
 
Reputacja: 1 Ajas ma w sobie cośAjas ma w sobie cośAjas ma w sobie cośAjas ma w sobie cośAjas ma w sobie cośAjas ma w sobie cośAjas ma w sobie cośAjas ma w sobie cośAjas ma w sobie cośAjas ma w sobie cośAjas ma w sobie coś
Dobra w końcu przebrnęliśmy przez tą turę. Jednak sesja i tym podobne sprawy trochę nam to spowolniły. Miejmy nadzieje, że teraz będzie lepiej.

Z tego też wynika moje posunięcie akcji Gmowskim kopniakiem, wybaczcie że tak na chama was wepchnąłem w dyskotekę, ale nie chciałem tracić kolejnej tury na akcje w stylu pudrowania nosków. To możecie opisać sami.

Ogólnie macie rozkaz dobrze się bawić !

Na dyskotece jest pełno osób, więc możecie sobie znaleźć jakiegoś npca i pogadać (we własnym zakresie lub ze mną) ponadto Edwin i Ryo dostali już pewne zalążki możliwych rozmówców.

W tym tygodniu mam 7 egzamino-zaliczeń, więc dalej pewnie będę mało aktywny, ale to już ostatni taki tydzień. Potem będzie z górki.
Tak więc ta tura zajmie nam prawdopodobnie 2 tyg, ale potem już wracamy do normalnego tempa (odliczając jeden tydzień kiedy będę w górach ^^)

W Dziennik zaktualizowano punkty, kredyty oraz kto ma jakie miejsce aktualnie w rankingu.
Mam nadzieje, że mimo wykruszonej liczby macie chęci do zabawy !
 
__________________
It's so easy when you are evil.
Ajas jest offline