Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-02-2007, 21:26   #2
denis
 
Reputacja: 1 denis jest godny podziwudenis jest godny podziwudenis jest godny podziwudenis jest godny podziwudenis jest godny podziwudenis jest godny podziwudenis jest godny podziwudenis jest godny podziwudenis jest godny podziwudenis jest godny podziwudenis jest godny podziwu
Ja na wstapie prosił bym jeszcze raz o dokładne rozpisanie mocy , ktorymi posługuje sie moj Bibliotekarz .. moze troche cyfr ? Moze troche teorii jak czesto z jakim prawdopodobienstwem sukcesu moge uzywac mocy wydaje mi sie to dosyc istotne - zwazywszy ze zamierzasz uzywac map .

Dalej prosił bym o troche danych na tamat sprzetu ... np Pancerzy itp .
Moze garsc informacji o tym gdzie jestesmy itp ... o ile wiem to podstawa działania Krukow jest wiedza ...

Chciałbym wiedziec jaka wartosc ma Librarian wśrod zołnierzy tego zakonu .

Nawiasem mowiac wydaje mi sie troche dziwne ze nie znamy nawet imienia sierzanta w naszym teamie ... Raczej ( chyba ) nie wysyła sie na jakakolwiek misje zołnierzy ktorzy widza sie pierwszy raz w zyciu .

Oczywiscie realizujemy twoja wizje swiata - i jezeli polega ona na tym ze niewiadomo z czym , niewiadomo z kim i nie wiadomo po co ladujemy niewiadomo gdzie - to OK .
 
denis jest offline