Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-01-2014, 02:23   #512
aveArivald
 
aveArivald's Avatar
 
Reputacja: 1 aveArivald ma w sobie cośaveArivald ma w sobie cośaveArivald ma w sobie cośaveArivald ma w sobie cośaveArivald ma w sobie cośaveArivald ma w sobie cośaveArivald ma w sobie cośaveArivald ma w sobie cośaveArivald ma w sobie cośaveArivald ma w sobie cośaveArivald ma w sobie coś
Post Autumm jak zawsze na wysokim poziomie, nie wiem czemu narzekasz

Ja właśnie skończyłem przygotowania na dzisiejszy (tj. poniedziałkowy) taniec z egzaminatorami. Na prawdę chciałem, jeśli nie napisać to choćby zredagować to co było na DOCu, ale już oczy pieką i łzawią a powtarzać tego co już Autumm wrzuciła sensu nie widzę. Jeśli z tym, że posta nie wrzuciłem, wiążą się jakieś konsekwencje to prosiłbym o czas jeszcze do poniedziałku wieczór. Na swoją obronę chciałem tylko zaznaczyć, że starałem się być na DOCu aktywny jak tylko mogłem (żeby akcji nie blokować i coś od siebie wnieść).

Przy okazji, chciałem wszystkich przeprosić za wcześniejsze posty, te tu, w komentarzach. Były niepotrzebne i zdecydowanie przesadzone ale tak to czasem już jest jak na głowę człowiekowi zwala się pół świata... Czasem nie wytrzymuje napięcia i ma ochotę gdzieś wyładować emocje. Gdziekolwiek. Przykro mi, że padło akurat na W4W. Trudno mi się pisze te słowa. Czasem ciężko jest być dojrzałym, odpowiedzialnym, wyrozumiałym itepe itede... W każdym razie, nie przedłużając już, chciałem powiedzieć, że mi przykro, głupio i wstyd. Przepraszam.

PS. Miecz ma dwa ostrza Autumm. W drugą stronę to też działa :P Psy i mężczyźni zawsze będą robić co chcą, więc kobiety i koty powinny się do tego przyzwyczaić...
 
__________________
Wieża Czterech Wichrów - O tym co w puszczy piszczy.
aveArivald jest offline