Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-01-2014, 09:03   #19
Wojan
 
Wojan's Avatar
 
Reputacja: 1 Wojan jest na bardzo dobrej drodzeWojan jest na bardzo dobrej drodzeWojan jest na bardzo dobrej drodzeWojan jest na bardzo dobrej drodzeWojan jest na bardzo dobrej drodzeWojan jest na bardzo dobrej drodzeWojan jest na bardzo dobrej drodzeWojan jest na bardzo dobrej drodzeWojan jest na bardzo dobrej drodzeWojan jest na bardzo dobrej drodzeWojan jest na bardzo dobrej drodze
Mości Halad ustalmy proszę, jakiej narodowości ów karczmarz jest, co moja postać tak go zrugała. U mnie to Żyd był, a u Ciebie w nowym poście stoi, że Ormianin. No chyba, że to Żyd z Armenii.
Podobnie sprawa ma się z mości Kalinowskim. U mnie się on zowie Jerzy, a u Ciebie Jędrzej. Po mojemu to dwa różne imiona.

Nie chcę wyjść na gościa, co się o szczegóły czepia, ale jak nie będziemy czytać i respektować tego, co inni piszą, to szybko z tego niezły galimatias powstanie i odkręcić go będzie trudno.
Oczywiście Ty, jako prowadzący masz zdanie ostateczne, ale uwag do mojego postu nie miałeś i światotworzenia, jakie sobie tam uskuteczniłem, więc pomyślałem, że wszystko w porządku.
 
__________________
"Amnestia to jest dla złodziei, a my to jesteśmy Wojsko Polskie" mjr. Dekutowski ps. "Zapora"
"Świnie noszą koronę, orzeł w gównie tonie,
a czerwono białe płótno, porwał wiatr" Hans
Wojan jest offline