Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-01-2014, 16:25   #128
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Odpisałem wcześniej niestety nie mogłem bo trochę zdycham przykro mi :\

Swoją drogą trochę żałuje że nie doczytałem że ta sesja jest Gdockowa nie będę teraz rezygnował bo to byłoby niesamowicie chamskie wobec wszystkich.

Jeżeli mogę coś powiedzieć to wydaje mi się że właśnie Google Doc jest powodem dla którego ta sesja się tak wlecze i tylu ludzi podpadało. Mam naprawdę złe doświadczenia z tą metodą gry. Fajnie jest jak da się radę umówić z kimś na konkretną godzinę i wszystko odegrać ale bardzo spowalnia sesje a potem wrzuca się ściany tekstu

Wydaje mi się że sesja ma więcej dynamizmu gdy wrzuca się nawet krótsze posty do tematu sesyjnego :P ale dostosuje się do reszty graczy

Może po prostu mam złe doświadczenia bo przez google Doca mam kawałek fajnego tekstu którego nie mam gdzie wrzucić i sesje w archiwum :\ po prostu z mojego doświadczenia wynika że GDock wszystko spowalnia a jak widzę że w sesji są nowe posty to i motywacja większa

Sorry za ten rant. Odpis w Docku jest przykro mi że taki krótki i mało imponujący w porównaniu z wprowadzeniem ale w tym momencie nie mam za dużo siły :P w każdym razie będę starał się bardziej kontrolować Docka i pisać częściej
 
Brilchan jest offline