Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-02-2007, 08:05   #31
Dysonance
 
Reputacja: 1 Dysonance jest jak niezastąpione światło przewodnieDysonance jest jak niezastąpione światło przewodnieDysonance jest jak niezastąpione światło przewodnieDysonance jest jak niezastąpione światło przewodnieDysonance jest jak niezastąpione światło przewodnieDysonance jest jak niezastąpione światło przewodnieDysonance jest jak niezastąpione światło przewodnieDysonance jest jak niezastąpione światło przewodnieDysonance jest jak niezastąpione światło przewodnieDysonance jest jak niezastąpione światło przewodnieDysonance jest jak niezastąpione światło przewodnie
Czepiasz się wszystkiego
Jestem restrykcyjna, ale nie zmienna. Masz miecz? To go masz i dopóki go nie złamiesz jest Twój.
Po co mam pracować nad sobą? Tak mi wygodnie. Jak komuś nie pasuje, to ze mną nie rozmawia/nie przyjaźni się. Żyję dla siebie, nie dla innych.
Pozwolę graczowi wykorzystać wszelakie możliwości, jakie da mu podręcznik. Chodzi mi jednak o chamskie zagrywki pt. 'Bo w dodatku do dodatku do dodatku, który jest jedynie w języku greckim można zauważyć, że teraz przywołuję Sigmara i on się pojawia'. Chcę uniknąć takich rzeczy. Wszelakie inne -- podstawka, podręczniki gracza, bestiariusz... zawsze
Skąd mamy Reikspiel? Kurczę, nie pamiętam. Dla mnie to zawsze był Reikspiel. Złośliwek?

I tak - gramy w Warhammera. W Warhammera na podstawie podręcznika. W Warhammera na podstawie źródeł.

A powiedziałam, że nie ma Kolegiów, bo Kolegia w takiej hogwartowskiej formie, jakie mogliby mi wprowadzić niektórzy gracze, odpadają. Powiedziałam -- historia, ok. Czary, ok. Możliwości, ok. Ale jeśli ktoś oczekuje, że z Drachenfelsa zrobię Irenicusa, który ma na slocie ten, ten i ten czar, to się grubo myli. Magię traktuję fabularnie. Jest pięknym dodatkiem, piękną możliwością i nie chcę, by ktoś, nadużywając owej możliwości, popsuł sesję. To tyle.
 
__________________
"Neuro from the nerves, the silver paths. Romancer. Necromancer. I call up the dead. But no, my friend... I am the dead, and their land."
Dysonance jest offline