Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-01-2014, 21:17   #17
Darth
 
Darth's Avatar
 
Reputacja: 1 Darth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłość
Cytat:
Napisał Neoworld Zobacz post

Chaos i Nieumarli nie są już traktowani jako publiczne zagrożenie. Jednak Imperium ma nadal wojska na utrzymaniu. Podobnie jak było z Hitlerem w okresie 2 WŚ. Wojsko i broń jest. Teraz trzeba na kimś tego użyć Krasnoludu są idealnym celem, posiadają surowce i złoto. A elfa bawią się magią. Niziołki mogą tu liczyć na delikatną taryfę ulgową (jednak nie są rasą wybraną :P )
Tak w zasadzie to główny sojusz krasnale i ludzie mają przeciw zielonym.

Czy też orków też wybiło? Z jakiego powodu Imperium ma napadać na krasnale jak dookoła jest kilkanaście bogatych państw, oraz elfy, z którymi NIE wiążą ich więzy przyjaźni sięgające założenia Imperium, bo to Sigmar był pierwszym który sprzymierzył się z krasnoludami.

To mi się wydaje to odrobinę naciągane. Czemu Imperium nie miałoby uderzyć na Albion? Na Bretonię? Na bogatą Arabię, mającą zupełnie inną religię niż oni, przeciwko której z tego co pamiętam urządzają regularne krucjaty? Na orków i skavenów? Na Elfów, osłabionych utratą magii, ale również bogatych? I tak z ciekawości, jak Imperium zabiło bogów chaosu? Bo to oni siedzą na tej wyrwie w rzeczywistości która jest źródłem magii. Jak przeszli przez pustkowia chaosu, gdzie demony mogą się swobodnie manifestować? Co z Nehekharanami? Czy ich również Imperium wybiło? Bo jeśli nie to mamy następną frakcję Nieumarłych z olbrzymią ilością skarbów.

Dziury, dziury fabularne widzę wszędzie. Coraz mniej Warhammerowo mi to zaczyna wyglądać.

Cytat:
Napisał Neoworld Zobacz post
Szczerze to niewiele wiem o broni runicznej. Jeśli runy nadają sprzętowi pewne cechy magiczne nie związane z testowaniem magii - to pozostaną bez zmian. podobnie jeśli magowi jakimś cudem uda się rzucić czar na kogoś i ofiara ucieknie do miasta - czar nie zostanie rozproszony. Zaś samo wykuwanie run na terenie Imperium jest utrudnione.
Testy na magię związane są z nakładaniem run. Same runiczne przedmioty mają tylko stałe bonusy do statystyk.

Jeśli będę robić postać, co jeszcze nie jest pewne, bo nie wiem czy mój fanboism wszystkiego co młotkowe mi pozwoli przełknąć zmiany, to będę pisać Zabójcę.
 
__________________
Najczęstszy ludzki błąd - nie przewidzieć burzy w piękny czas.
Niccolo Machiavelli
Darth jest offline