Wątek: Talia Przygody
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-01-2014, 22:38   #1
ElCiesiel
 
ElCiesiel's Avatar
 
Reputacja: 1 ElCiesiel ma wspaniałą reputacjęElCiesiel ma wspaniałą reputacjęElCiesiel ma wspaniałą reputacjęElCiesiel ma wspaniałą reputacjęElCiesiel ma wspaniałą reputacjęElCiesiel ma wspaniałą reputacjęElCiesiel ma wspaniałą reputacjęElCiesiel ma wspaniałą reputacjęElCiesiel ma wspaniałą reputacjęElCiesiel ma wspaniałą reputacjęElCiesiel ma wspaniałą reputację
Talia Przygody

Cześć!

Zainteresowałem się ostatnio rozszerzeniem zasad do SW pod nazwą "Talia Przygód". Proste rozwiązanie dające graczom ciut więcej kontroli nad losami gry.

Cały produkt opisany jest pod linkiem: Talia Przygód

Chciałem z marszu kupić pdfa do druku. 15 PLN to tyle co paczka fajek... niestety link do produktu w sklepie internetowym Gramela nie działa, produktu nie da się odnaleźć w sklepie również w inny sposób.

Napisałem nawet do Gramela maila w tej sprawie. Minęło już około tygodnia, a moja wiadomość pozostaje bez odpowiedzi.

W związki z brakiem możliwości kupna Talii Przygód postanowiłem sprawdzić Chomika i... ku mojemu ogromnemu zdziwieniu, nawet tam (ani nigdzie indziej) nie znalazłem pirackiej wersji.

Czy ktoś z Was wie gdzie mogę ją dorwać? (Kupić bądź ściągnąć - nie otrzymałem odpowiedzi od wydawnictwa, więc nie mam skrupułów)

Albo chociaż wybić mi pomysł z głowy negatywną recenzją produktu?
 
__________________
Suffer the pain of discipline or suffer the pain of regret.

Ostatnio edytowane przez ElCiesiel : 27-01-2014 o 22:41.
ElCiesiel jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem