Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-01-2014, 23:18   #2
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Ok zagłosowałem tak na wampira, wilkołaka i Odmieńca.
Cytat:
granie ghoulami;
Mam dość fajną postać Ghola Detektywa, postać silna grałem nim w dwóch sesjach

Ma własną agencje detektywistyczną w Chicago. Jakby go przyjąć to powinno mi się udać namówić do gry Rodryga który grał tam pracownikiem Łowcom \ detektywem ex policjantem link do tamtej niestety niezakończonej sesji Forum POLTERGEIST • Zobacz wątek - [World of Darkness] Ulewa

To tak jak byś chciał zobaczyć jaki mam styl pisania w ŚM i jakim typem postaci jest Pan Aleksander Black

Jest niezależnym guholem ale ma opiekunkę wampirzyce która robi za jego "brodę" żeby starszyzna nie martwiła i nie próbowała go zabić co już planowali w przeszłości

Tu jest karta postaci Aleksander Black :: (Read-Only) - Myth-Weavers

Jest tu trochę silniejszy bo jest to po sesji solowej KMT przygodzie w San Francisko gdzie miał kontakt z magami napił się nieco krwi starszych wampirów i zyskał nieco kontaktów min. dołączył do organizacji Arcanum więc można to łatwo wykorzystać jako uzasadnienie żeby posłać go w dowolne miejsce z dowolną misją z daleka od Chicago aby nie był za silny :P

Tamta solówka była rozgrywana w 2011 i od tamtego czasu planuje zrobić notatki. Jakbyś był tą postacią zainteresowany to ci prześlę o nim więcej info.

Stary Mag

Od dawna chodził mi po głowie pomysł na Maga DJ który poprzez muzykę próbuje obudzić masy śpiących za pomocą mixsowania muzyki. Postać oparta byłaby na teorii spiskowej że od czasów Elvisa Technokracja wpisuje w muzykę przekazy podprogowę i moja postać wykorzystała by miksowanie żeby zamiast usypiać rozbudzać słuchaczy

Z Magiem mam trochę problem bo podoba mi się metaplot ale nie podoba mi się ograniczenie Sfer do wąskich specjalizacji tradycji bo ten mój magł w założeniu byłby gdzieś pomiędzy kultem ekstazy a Verbenami. Tyle że z nowego Maga podobają mi się wieżę strażnicze i wykołowanie swojego prawdziwego imienia w jej wnętrzu. Myślałem o takim przebudzeniu że wziął za dużo narkotyków i obudził się w Dziczy rytm pierwotnych bębnów zaprowadził go do Strażnicy i od tego czasu poszukuję fragmentów tego świętego rytmu w muzyce stara się być neo szamanem

Jego magia byłaby wulgarnym połączeniem Umysłu i technologii przejmowałby nad wrogiem kontrolę za pomocą muzyki np. Zmuszał do odtańczenia z nim całej sekwencji z thrillera miałby też inne rodzaje czarów ale wszystkie używałby melodii jako katalizatora

Byłby śmiertelnym wrogiem technokracji a celem nadrzędnym (obok walki z technokracją i budzeniem śpiących) byłoby odnowienie kontaktu z nastoletnią córką problem byłby w tym że ex - żona utrudniała by kontakt uważając swego byłego męża za ćpuna i dziwaka :P

Odmieńca


Tu może być problem bo bardzo chciałbym zagrać dziewczyną, Amandą pół irlandka pół murzynka. Masażystka, tancerka instruktorka. Miała świadomość nadnaturalnego pracowała jako sekretarka w agencji Pana Blacka. Klubowiczka podczas jednego z wieczorów zostaje porwana przez Fey. Po kilku latach tańczenia i bycia lalką dla swojego władcy udaję jej się zbiec.

Po powrocie odkrywa że jej Kukła wyszła za mąż za Spooka informatyka z agencji urodziła mu dziecko, popadła w alkoholizm i umarła. Przez jakiś czas Amanda próbowała żyć zgodnie z zasadami Wiosennego Dworu i ukrywać się między śmiertelnikami ale nie dała rady

Wyjechała więc do Japonii przystąpiła do Court of the South została krótkotrwałą gwiazdką muzyki po. Zarobiła nieco pieniędzy a teraz pracuję jako masażystka w różnych specyficznych lokalach i nauczycielka tańca.

Miałaby przyjaciółkę Geista tą Japoneczkę przygniecioną przez Manekineko.

Ostatnio dotarły do niej pewne informacje które mogą zmusić ją do powrotu do Ameryki i dawnego życia, dotarły do niej informacje że jej Kukła urodziła drugiego syna chorego na FAS alkoholowy zespół płodowy który PODOBNO dziecko to potrafi przejrzeć przez płaszcz rzeczywistości i widzi to co para naturalne, przerażony zaczął zabijać te istoty...

Czy to Prawda ? A może podstęp Władcy Fey który chcę odzyskać swoją ulubioną tancerkę ?


- ŚM w czasie II wojny światowej; \ Wampira;


Mam fajny pomysł polskiego bibliotekarza walczącego z nazistami który można by dostosować zarówno do gry w czasie 2 W światowej jak i współcześnie nadawałby się zarówno do sesji nowego jak i starego starego wampira. Mam trochę notatek

Jeszcze chodzi mi po głowie postać Lwowskiego Złodzieja Ravanosa który też by się nadawał do tych klimatów.

- ŚM w cyberpunkowych realiach;


Tech Infantery ? TabletopGame/Tech Infantry - Television Tropes & Idioms

Jest tam sporo fajnych pomysłów które dało by się wykorzystać na sesji na pewno wymyśliłbym coś fajnego

Mumia może być ciężka do prowadzenia bo prawie nic nie ma o tym settingu musiałbyś sporo rzeczy powymyślać


w Wilkołaka z chęcią zagrałbym świeżo przebudzonym szczenięciem które nie przeszło jeszcze inicjacji mam kartę Homida który wychował się wśród ludzi w naprawdę wstrętnym domu poprawczym. Mógłbym rozbudować go do wilka po inicjacji

Najchętniej zagrałbym na szczątkowej mechanice albo według zasad Mind's Eye Theatre. Wydaje mi się że i ty nie pałasz jakąś szczególną miłością do mechaniki więc może ci się spodobać

Mind's Eye Theatre (WOD) - White Wolf Wiki - World of Darkness, Exalted, Trinity Universe and Sword & Sorcery
 
Brilchan jest offline