Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-01-2014, 23:28   #3
Wojan
 
Wojan's Avatar
 
Reputacja: 1 Wojan jest na bardzo dobrej drodzeWojan jest na bardzo dobrej drodzeWojan jest na bardzo dobrej drodzeWojan jest na bardzo dobrej drodzeWojan jest na bardzo dobrej drodzeWojan jest na bardzo dobrej drodzeWojan jest na bardzo dobrej drodzeWojan jest na bardzo dobrej drodzeWojan jest na bardzo dobrej drodzeWojan jest na bardzo dobrej drodzeWojan jest na bardzo dobrej drodze
Widzę Brilchan, że do każdego mojego luźnego bardzo pomysłu masz już postacie lub pomysły na postacie. To świetnie.
Można by pomyśleć o jakiś konkretnym crossoverze tylko, że to przeważnie wiązałoby się z pvp. Mogę, co prawda osadzić fabułę wokół jakiegoś problemu, który dotyczy wszystkich nadnaturali, ale to wymaga doświadczonych i dojrzałych graczy, a na forum to czasami trudno zweryfikować, jak się ludzi nie zna. Poza tym z mojego doświadczenia wynika, że nawet mimo chwilowych sojuszy i tak w którymś momencie dochodzi do konfliktu. Tak, to już jednak specyfika ŚM.

Co do grania kobietą, to jak Ci na tym tak strasznie zależy, to zawsze można się dogadać. Zobaczymy, jak sprostasz wyzwaniu

Mumia to w sumie takie lekkie dziwadło, ale też można spróbować. W razie konieczności mogę jednak przybliżyć setting.

Ogólnie poczekam na głos społeczeństwa, zbiorę ewentualne pomysły i coś wymyślę, aby zjednać sobie ludzie
 
__________________
"Amnestia to jest dla złodziei, a my to jesteśmy Wojsko Polskie" mjr. Dekutowski ps. "Zapora"
"Świnie noszą koronę, orzeł w gównie tonie,
a czerwono białe płótno, porwał wiatr" Hans
Wojan jest offline