Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-01-2014, 14:34   #4
archiwumX
 
Reputacja: 1 archiwumX ma wspaniałą reputacjęarchiwumX ma wspaniałą reputacjęarchiwumX ma wspaniałą reputacjęarchiwumX ma wspaniałą reputacjęarchiwumX ma wspaniałą reputacjęarchiwumX ma wspaniałą reputacjęarchiwumX ma wspaniałą reputacjęarchiwumX ma wspaniałą reputacjęarchiwumX ma wspaniałą reputacjęarchiwumX ma wspaniałą reputacjęarchiwumX ma wspaniałą reputację
Ja mógłbym z kolei grać wampirem. Wymyśliłem sobie nietypowego przedstawiciela Tremere, który za życia był "pragmatycznym" ekspertem laboratoryjnym, który pracował różnych hitlerowskich programach badawczych (tzn. prace okołoarcheologiczne dla Himmlera, budowa różnych stanowisk dla eksperymentów z cudownymi broniami itp.). Jak się dorwę to chętnie się zapoznam z postaciami magów.

Jeśli mogę to zadam 2 pytania:
- W którym settingu można poczytać o technomaniakach? Na pierwszy rzut oka z perspektywy wampira-maskarada trochę mnie odrzuca chociaż jako postać może być ciekawy.
- Gdzie można poczytać cyberpunkowym świecie mroku? Zdany na własną wyobraźnię wymyśliłem parę technologii związanych z krwią, wykorzystanie przez technomaniaków swoich włosów i paznokci jako trucizny (dla nich samych nieszkodliwych, bo noszą w sobie dużo więcej toksyn) i gmeranie w niektórych programach kosmicznych przez magów, ale nie wiem czy to nie jest przypadkiem przeginanie.
 
__________________
Szukam tajemnic i sekretów.
archiwumX jest offline