Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-01-2014, 16:04   #5
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Cytat:
- W którym settingu można poczytać o technomaniakach? Na pierwszy rzut oka z perspektywy wampira-maskarada trochę mnie odrzuca chociaż jako postać może być ciekawy.
Są antagonistami w starym ("klasycznym ") Magu. Chociaż można na nich patrzeć jako na tych dobrych gości w stylu facetów w czerni generalnie uważają że bezpieczniej będzie jeżeli ludzkość pozostanie w uśpieniu bo jeżeli każdy by się przebudził to skończyłoby się to masakrą, albo tyranią taką jak w średniowieczu, po za tym starają się trzymać innych nadnaturali pod kontrolą.

ogólnie o technokracji w formie Wikipedii masz tutaj Technocratic Union - White Wolf Wiki - World of Darkness, Exalted, Trinity Universe and Sword & Sorcery

O Magu bardziej fanowsko i fluffowo tutaj TabletopGame/Mage: The Ascension - Television Tropes & Idioms

Cytat:
- Gdzie można poczytać cyberpunkowym świecie mroku? Zdany na własną wyobraźnię wymyśliłem parę technologii związanych z krwią, wykorzystanie przez technomaniaków swoich włosów i paznokci jako trucizny (dla nich samych nieszkodliwych, bo noszą w sobie dużo więcej toksyn) i gmeranie w niektórych programach kosmicznych przez magów, ale nie wiem czy to nie jest przypadkiem przeginanie.
Zależy co przez to rozumiesz, jest fanowskie Universum cyberpunkowego świata mroku w którym napisano już ze 3 książki. Link dałem w swoim poprzednim poście. Co do statków i lotów kosmicznych to technokracja ma całą osobną gałąź która zajmuje się kosmosem i mają nawet sekretną bazę na księżycu

Void Engineers - White Wolf Wiki - World of Darkness, Exalted, Trinity Universe and Sword & Sorcery

Jeżeli chciałbyś pogłębić swoją wiedzę na temat WoDa masz konto Paypal i jesteś wstanie wydać kilka dolców na legalnego PDFa to polecam DriveTrugh RPG

DriveThruRPG.com - White Wolf - The Largest RPG Download Store!

Bo my tu jesteśmy grzeczni i nikt nie ma pojęcia o złodziejach


Cytat:
Widzę Brilchan, że do każdego mojego luźnego bardzo pomysłu masz już postacie lub pomysły na postacie. To świetnie.
To tak naprawdę moja wersja "luźnych pomysłów" mam sporo takich konceptów i gdyby nie sytuacja zdrowotna i generalne słaba organizacja pewnie sam bym parę sesji poprowadził nawet mam trochę notatek oraz pomysłów do własnych sesji ale nie czuję się na siłach żeby Mistrzować po ostatnim fiasku takiej próby :P .
 
Brilchan jest offline