Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-01-2014, 20:09   #23
hollyorc
 
hollyorc's Avatar
 
Reputacja: 1 hollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputację
Mili Państwo,

Tytułem wyjaśnienia i prośby zarazem. Prócz tego, że zamierzam prowadzić przygodę jestem jeszcze ojcem, mężem i pracownikiem na kończącym się okresie próbnym. Powyższe fakty powodują, że prócz odpisywania na Wasz (zajmujące przyznaję) pw muszę (a nawet chcę) wykonywać obowiązki związane z moją rodziną, czy też pracą.

Lat naście miałem już niestety kilkanaście lat temu, a to czyni ze mnie osobę prowadzącą działalność "wielowątkową". Jeśli nie odpowiadam na pw 24-36h. to nie dlatego, że się obraziłem czy cuś... ale po prostu "zarobiony" jestem

No... A teraz do tematu.
Mój pracodawca zafundował mi bardzo pracowity weekend. Jestem zatem skłonny dać Wam jeszcze parę godzin na dogranie kart... Jeśli będę miał jednak wybierać pomiędzy tą dosłaną w ostatniej chwili, a tą w standardowym terminie... wybiorę tę drugą. Oszczegam

Proszę o dosłanie kp najpóźniej do niedzieli do godziny 20. To nie przekraczalny termin. Potem kilka godzin na ogarnięcie tematu przez mą skromną osobę. Post wprowadzający (który w zasadzie już jest) pojawi się na serwerze w poniedziałek.

A potem ratujecie świat... choć w sumie to nie piątek... wymyślę coś innego

Pozdrawiam,
holly
 
hollyorc jest offline