Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-01-2014, 23:45   #10
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Cytat:
Chętnie poznałbym wasze opinie, jaki typ przygody was by interesował.
Z takich kilku rzeczy, które obmyślam pomału bardziej szczegółowo, to tak:
- crossover, postacie graczy to wampiry, wilkołaki, magowie i ewentualnie inni nadnaturalne, po uprzednim dogadaniu się.
Mamy miast X (zapewne coś w Ameryce, choć kusi mnie też Europa Wschodnia lub Rosja). Miasto jest na tyle duże i znaczące w świecie nadnaturali, że żyją tutaj ich całkiem spore społeczności. Panuje kruchy pokój, bo każdy panuje swoich interesów, stara się unikać otwartych konfliktów i wchodzenia w cudzą domenę. Wiem, że sytuacja troszkę naciągana, ale jako wstępne założenia może być.

Ten pomysł podoba mi się najbardziej Rosja mogła by być ciekawa, ostatnio oglądałem obydwie części Straży (dzienną i nocną ) nasi wschodni sąsiedzi mają naprawdę parę klimatycznych miejscówek.

Psychologiczny wampir odpada, dosyć mam własnych problemów, ciekawie odegrane dylematy egzystencjalne mogą być interesujące ale WoD jest zbyt blisko rzeczywistości a ja mam za dużo tego w realu :P więc popieram Nariba jak gram w wampira to chcę poczuć siłę a nie emować :P


Może granie gangiem guholi wsysaczy w stylu Amerykańskich gangów ? Życie na krawędzi przemieszczanie się z miejsca na miejsce polowanie ? W sumie to można by wrzucić takie coś w Cyberpunk taka banda szalonych runnerów samobójców
 
Brilchan jest offline