Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-01-2014, 02:55   #30
TomaszJ
 
TomaszJ's Avatar
 
Reputacja: 1 TomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputację
- A toście wdepneli w gówno, panie Domenic... co ja kurwa mówię gówno. Szambo! - Knut cmoknął i poręcił głową.
- Nie twoja sprawa, pachole. Won mi z oczu.
- A i moja panie Domenic, bo wiecie, czasy jak mogliście mi rozkazywać minęły. - Knut mówił wolno, niemal grzecznie, bawiąc się rękojeścią Gryzeldy. - Ja już nie książęcy ino miejski pachoł. I przed panami rajcami odpowiadam, nie przed urodzonymi. A oni średnio lubią i was, i waszych chłopców. Tak samo nasi dzielni strażnicy miejscy. A tak się składa, że przed świątynią widziałem Janiego Dwugroszka, i Domarosa, i Curkaska Pisarczyka. Kopyto darł się tak że pominąć go nie sposób. Nie wiem nawet czy i sierżanta Podkowy nie widziałem, wiecie, tego co w bójce z książęcymi pod "Zakonnicą" stracił oko. A wyście tu kurwa najzwyczajniejszy jebany gwałt na terenie pierdolonego miasta zrobili, ba! W kościele, więc azyl możecie sobie schować głęboko w urodzoną dupę.
- Jak śmiesz!
- Ja nic nie śmiem, tak tylko mówię, że się chyba główszczyzną nie wykpicie, raczej pokutnym worem i pielgrzymką, boście "jaśnie kurwa oświeceni". Ale resztę już widzę w łapkach małodobrego. Będziecie chujki zgniłe ślicznie skwierczeć na stosikach za pomaganie pierdolonemu świętokradcy... oczywiście jak tylko kat z wami skończy a to potrwa... aj, potrwa, hehehe.
Drugą ręką Knut sięgnął do pasa i rozwinął Chudą Lolę, której koniec niczym żmija zapraszająco zatańczył na podłodzie.
- No, chyba że wolicie dodać napierdolkę w kościele do waszej wyjebanie długiej listy grzechów. Ale nie radzę, bo coś mi się wydaje że widziałem jakiegoś łapiducha pędzącego po pachołów miejskich...
 
TomaszJ jest offline