Wątek: Warhammer Mafia
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-02-2007, 15:50   #13
Maczek
 


Poziom Ostrzeżenia: (0%)
Ja się piszę. jeśli jeszcze ni ejest późno i mozna sie dołączyć. wieczorkiem postać sie pojawi.

Denis
w warchamerez grabarz ma wiele ksiag? on Umie czytać?! szok. skąd grabarza stać na taki złom jak kotwicę, jak on to żelastwo powiesił nad rzwiami, aby sie nie rozpadło wszystko? drogie pachnidła, wypielęgnowane ręce - u grabarza?! szok!! Stary czy ty systemów nie pomyliłeś. idziesz na odstrzał jako pierwszy. nawet nie trzeba szukać dodów na ciebie sam je dajesz. ja bym sugerował że od Slanescha jesteś.


EDIT
To teraz obiecana moja postać
Imię: Maks Gressefrugen
Rasa: Człowiek
Płeć: mężczyzna
Zawód: Karczmaż
O postaci:

Starszy troszkę grubszy mężczyzna z pojawiającą się łysiną na czubku głowy. Prowadzi jedyną we wsi karczmę. Można u niego zjeść i wynająć pokuj. Dobrze gotuje jednak robi to rzadko i tylko dla wyjątkowych gości. Karczma jest uboga ale dobrze utrzymana. Jest w niej zawsze ciepło i posprzątano. Maks traktuje swoją pracę z uczuciem. Jego ulubionym zajęciem jest przesiadywanie z gośćmi godzinami i rozmawianie o wszystkim. We wsi mieszka całe życie. Kilka razy do roku jeździ odwiedzić brata w mieście. Nie lubi rozmawiać o sobie, jeśli musi to ujawnia niechęć do magów i odmieńców.