Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-01-2014, 22:42   #1
Kajman
 
Kajman's Avatar
 
Reputacja: 1 Kajman jest na bardzo dobrej drodzeKajman jest na bardzo dobrej drodzeKajman jest na bardzo dobrej drodzeKajman jest na bardzo dobrej drodzeKajman jest na bardzo dobrej drodzeKajman jest na bardzo dobrej drodzeKajman jest na bardzo dobrej drodzeKajman jest na bardzo dobrej drodzeKajman jest na bardzo dobrej drodzeKajman jest na bardzo dobrej drodzeKajman jest na bardzo dobrej drodze
Sesja w świecie Śródziemia J. R. R. Tolkiena

Hej,

Założyłem ten temat, by zorientować się czy byliby jacyś chętni na sesję w klimatach tolkienowskiego Śródziemia. Sam niedawno powróciłem na forum po wieloletniej przerwie i z nostalgią prześledziłem posty tolkienowskiej sesji w której brałem udział - "Biała Żmija". Była to świetna sesja, pełna klimatu, gracze w niej uczestniczący mieli świetny warsztat pisarski i wiedzę o świecie Śródziemia.

Pomyślałem, że wspaniale byłoby odtworzyć ten klimat już w innej historii. Jestem ciekawy czy znajdą się tutaj tacy entuzjaści jak ja. Przyznaję, że to wstępne rozeznanie. Nie mam jeszcze żadnego konceptu - akcja może dziać się na długo przed wyruszeniem Bilba na wyprawę, jak i dawno po zniszczeniu pierścienia. Przygoda może zaprowadzić bohaterów do Morii, na Wichrowe Wzgórze, na rohańskie stepy lub gdzie tylko poniesie (ograniczona tolkienowskim kanonem) wyobraźnia. Mogę podjąć się bycia mistrzem gry, a mogę też być po prostu jednym z graczy. Z całą pewnością będę potrzebował wsparcia.

Pozdrawiam serdecznie!
 
__________________
May the Bounce be with You....

Ostatnio edytowane przez Kajman : 29-01-2014 o 22:52.
Kajman jest offline