Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-01-2014, 22:27   #7
Kajman
 
Kajman's Avatar
 
Reputacja: 1 Kajman jest na bardzo dobrej drodzeKajman jest na bardzo dobrej drodzeKajman jest na bardzo dobrej drodzeKajman jest na bardzo dobrej drodzeKajman jest na bardzo dobrej drodzeKajman jest na bardzo dobrej drodzeKajman jest na bardzo dobrej drodzeKajman jest na bardzo dobrej drodzeKajman jest na bardzo dobrej drodzeKajman jest na bardzo dobrej drodzeKajman jest na bardzo dobrej drodze
Autumm, szczerze mówiąc myślałem o czymś, cytując TomBurgle, "niskokalibrowym", ale jednak zbliżonym do czasów Hobbita i Wojny o Pierścień (ewentualnie już po niej, w końcu jest tyle nieudanej literatury fanfiction na ten temat, czemu by nie zrobić tego lepiej?). Nie myślałem w ogóle o czasach Sillmarilliona. Mi osoboiście wydaje się, że ten okres siłą rzeczy wymusi na graczu pewną "epickość" - nawet jeśli dana postać będzie jedynie przypatrywać się losom, dajmy na to, Berena i Luthien, to i tak automatycznie jej poczynania zostaną wplecione w dumną i wziosłą narrację - przynajmniej tak to wygląda z mojego punktu widzenia. No i nie ukrywam, że wtedy musielibyśmy wyłączyć z gry moich ulubionych hobbitów Ale rozmowa nad okresem umiejscowienia akcji jest twórcza - może jeszcze jakieś pomysły?

Co do samej sesji - z powodów czasowych i doświadczeniowych nie byłbym jej w stanie poprowadzić sam, liczę na (jak już zdążyłem zauważyć) posiadających ogromną wyobraźnię i wiedzę o świecie Tolkiena członków lastinn
 
__________________
May the Bounce be with You....
Kajman jest offline