Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-01-2014, 19:18   #8
wysłannik
Wiedźmołap
 
wysłannik's Avatar
 
Reputacja: 1 wysłannik ma wspaniałą reputacjęwysłannik ma wspaniałą reputacjęwysłannik ma wspaniałą reputacjęwysłannik ma wspaniałą reputacjęwysłannik ma wspaniałą reputacjęwysłannik ma wspaniałą reputacjęwysłannik ma wspaniałą reputacjęwysłannik ma wspaniałą reputacjęwysłannik ma wspaniałą reputacjęwysłannik ma wspaniałą reputacjęwysłannik ma wspaniałą reputację
Wstępnie zainteresowany sesją, ale mam parę pytań.
Jakieś sto lat temu, a przynajmniej dawno temu, grałem w Potępieńca. Jednak minęło z czasem człowiek zapomina różne rzeczy i tu jest podobnie pewnie. Mimo, że grałem to nie pamiętam dokładnie co i jak. Czy mogę zagrać? Jak będzie mi się coś wydawać znajomego to spoko, zachowam to dla siebie i będę odgrywał to co wie moja postać przecież a nie ja.

Drugie pytanie: Ktoś tam chce zrobić krasnoluda a nawet dwóch. Czy masz coś przeciwko elfom i krasnoludom w jednej drużynie?
 
__________________
"Inkwizycja tylko wykonuje obowiązki, jakie na nią nałożono. Strach przed nią jest zbyteczny; nienawiść do niej, to herezja." - Gabriel Angelos, Kapitan 3 Kompanii Krwawych Kruków.
wysłannik jest offline