Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-01-2014, 22:41   #22
Wojan
 
Wojan's Avatar
 
Reputacja: 1 Wojan jest na bardzo dobrej drodzeWojan jest na bardzo dobrej drodzeWojan jest na bardzo dobrej drodzeWojan jest na bardzo dobrej drodzeWojan jest na bardzo dobrej drodzeWojan jest na bardzo dobrej drodzeWojan jest na bardzo dobrej drodzeWojan jest na bardzo dobrej drodzeWojan jest na bardzo dobrej drodzeWojan jest na bardzo dobrej drodzeWojan jest na bardzo dobrej drodze
Rekrutacja się pomału tworzy, a może nie tyle rekrutacja, co materiały do sesji.
Na pewno w rekrutacji nie będę poruszał kwestii mechaniki, co się może już na początku niektórym nie spodobać. Trudno.
Bardziej będzie mi zależeć na tym, abyście skupili się na esencji, czyli stworzyli ciekawe postacie, które będę mógł wpleść w fabułę i dać wam możliwość wykazania się.
Powtórzę, że nie chcę aby rekrutacja, czy też później sesja stała się polem do jałowej dyskusji nad przewagą nowego WoDa od starego, jednej rasy nad drugą.
Na pewno każda z postaci graczy będzie miała możliwość wykazania się. Nie będzie to jakiś sztuczny balans, czy wyrównywania szans. Każda rasa ma swoje wady i zalety i osoby, które znają WoDa są tego świadome i tak też podejmują wybór. Sesja będzie jednak po to, aby każdy mógł się dobrze bawić, a nie rywalizować na kropki.

Mam nadzieję, że przed końcem weekendu uda mi się wrzucić temat rekrutacyjny i tam już będziecie mogli prowadzić dyskusje o postaciach.
 
__________________
"Amnestia to jest dla złodziei, a my to jesteśmy Wojsko Polskie" mjr. Dekutowski ps. "Zapora"
"Świnie noszą koronę, orzeł w gównie tonie,
a czerwono białe płótno, porwał wiatr" Hans
Wojan jest offline