Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-02-2014, 11:35   #17
Lost
 
Lost's Avatar
 
Reputacja: 1 Lost jest godny podziwuLost jest godny podziwuLost jest godny podziwuLost jest godny podziwuLost jest godny podziwuLost jest godny podziwuLost jest godny podziwuLost jest godny podziwuLost jest godny podziwuLost jest godny podziwuLost jest godny podziwu
Cytat:
Nazwa: HK 45
Zdjęcie: Zdjęcie I
Używana amunicja: .45 ACP
Pojemność magazynka: 10
Reguły specjalne: Poręczny, Celny, Niezawodny
Opis: Był kiedyś taki kraj. Niemcy się nazywał. Najpierw gościom dokopaliśmy w wojnie, o której myśleliśmy, że będzie największa w historii ludzkości, ale później sobie wybaczyliśmy i zaczeliśmy nawet razem współpracować. Kilka wspólnych rzeczy nam się udało, między innymi pokaźny kopiec wspólnych wrogów i ta broń. Armia amerykańska poprosiła Niemców, żeby zaprojektowali nam pistolet, którym zastąpimy nasze wysłużone M9. Niemiaszki tak nam zaufały, że już nigdy nie będziemy do nich strzelać, że wysłali nam zajebisty pistolet zasilany na mocną amunicję .45 ACP. Broń, która sprawdza się w niemal każdych warunkach i doskonale się z niej strzela. Jedynymi wadami jest stosunkowo mały magazynek i ograniczona dostępność, pistolet był produkowana tylko dla oddziałów specjalnych.
Dodatki: Kabura udowa
Cytat:
Nazwa: Colt M1911 Custom
Zdjęcie: Zdjęcie I
Używana amunicja: .45 ACP
Pojemność magazynka: 21
Reguły specjalne: Nieporęczny, Celny (Przedłużenie lufy), Tylko ogień ciągły, Zawodny
Opis: Widzę, że jakiś rusznikarz ostatnio zaszalał. Masz przed sobą konwersje legendarnej emki 1991 na mało zgrabny pistolet maszynowy. Facet nawet pogrzebał w bebechach tego maleństwa umożliwiając strzelanie ogniem ciągłym. Wadą jest to, że już pojedynczo nie postrzelasz, więc to cacko mocno zrzera amunicję. Z tego powodu połączone zostały ze sobą trzy magazynki do Colta dając miejsce na 21 pestek. Warto też zwrócić uwagę na te małe dziurki, które na nim umieścił. Dzięki nim będziesz wiedział ile serii możesz puścić w stronę uciekających mutków. Ponad to przedłużona została lufa czyniąc broń trochę bardziej celną. Fajnie to wygląda, ale po tych wszystkich zabiegach broń mocno straciła na niezawodności. Cóż, coś za coś.
Wymagana budowa: 12
Dodatki: Przedłużenie lufy, przewiercany magazynek (MG musi podać ile orientacyjnie kul zostało w magazynku, bez testu percepcji)
Cytat:
Nazwa: Rossi Circuit Judge Lever
Zdjęcie: Zdjęcie I, Zdjęcie II
Używana amunicja: .410
Pojemność magazynka: 5
Reguły specjalne: Niezawodny, Celny, Wolne przeładowanie (1 nabój, jeden segment), Brak możliwości użycia szybkoładowacza, Po każdym strzalę trzeba odciągnąć dźwignie w celu przesunięcia komory (1 segment)
Opis: Specyficzna przeróbka strzelby na układ znany z rewolwerów. Wygląda to fajnie, ale trzeba się przez chwilę się do niej przyzwyczajać. Wygląda, to tak, że po każdym strzale zamiast pompować, jak w standardowych strzelbach, tylko odciągasz dźwignię w celu przesunięcia komory. Plusem jest, to że długa lufa zapewnia większą nośność i tym samym sprawia, że strzelba jest bardzo celna. Broń ma też kilka wad. Z powodu specyficznego kształtu nie można użyć do niej szybkoładowaczy. Warto też mieć na uwadze, że załadujesz do niej maks pięć naboi, a nie sześć jak do rewolweru.
Wymagana budowa: 12
Dodatki:
Cytat:
Nazwa: Beretta 87BB Custom
Zdjęcie: Zdjęcie I
Używana amunicja: .22 LR
Pojemność magazynka: 8
Reguły specjalne: Nieporęczny (przedłużenie lufy), Celny (przedłużenie lufy)
Opis: Ciężko napisać cokolwiek oryginalnego na temat tego pistoletu. Mało popularna, zasilana słabą amunicją .22 LR Beretta służąca raczej do strzelania do tarcz, niż poważnych celów. Ten konkretny model ma przedłużoną lufę, co czyni broń celniejszą.
Wymagana budowa:
Dodatki: Przedłużenie lufy
Cytat:
Nazwa: Łuk bloczkowy
Zdjęcie: Zdjęcie I
Używana amunicja: Strzały
Pojemność magazynka: 1
Reguły specjalne: Nieporęczny, Niezawodny, Celny, zasięg do 450 metrów
Opis: Nowoczesny łuk, używający systemu bloczków, złożonych z nawiniętego kabla oraz krążków.
Łuk bloczkowy jest zazwyczaj dużo bardziej sztywny niż w łuku prostym lub walijskim. Ta sztywność powoduje, że pocisk wystrzelony z łuku bloczkowego posiada większą energię w porównaniu do innych konstrukcji, lecz z drugiej strony uniemożliwia komfortowe naciągnięcie cięciwy za pomocą siły samych ramion. Dlatego też w łuku bloczkowym cięciwa jest nawinięta na krążki (bloczki), te z kolei są podłączone za pomocą kabli z przeciwległym ramieniem łęczyska. Gdy cięciwa jest naciągana, bloczki obracają się powodując naciągnięcie nawiniętych na nich kabli, które z kolei naprężają ramiona powodując zmagazynowanie energii potencjalnej. Użycie systemu bloczków powoduje, że ten rodzaj łuku posiada charakterystyczną krzywą wykresu siła-naciąg, gdzie przy maksymalnym naciągnięciu cięciwy siła konieczna do jej utrzymania jest najmniejsza.
Wymagana budowa: 12
Dodatki: Taśma nośna, Plecak z kołczanem
Nowe nabytki
Opis łuku bloczkowego by wiki
 
__________________
Spacer Polami Nienawiści Drogą ku nadziei.
Lost jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem