Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-02-2014, 18:07   #24
Sayane
 
Sayane's Avatar
 
Reputacja: 1 Sayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputację
Maj dir patafians, pochodzicie z zapyziałej wiochy gdzie krowa jest cenniejsza od miecza, więc cieszcie się ekwipunkiem standardowym i nie narzekajcie, a może znajdziecie po drodze coś lepszego Albo weźcie sobie jakiś porządny zawód lub rzemiosło, a może zezwolę na upgrade jakiegoś przedmiotu

Aramin, awansujecie góra o 1 lvl i to raczej przy zakończeniu sesji niż w środku. I jeśli mnie nagła wena nie natchnie to nie będzie ciągu dalszego Viseny. Natomiast, tak jak pisałam, będzie można przenieść się do głównej kampanii Opowieści z zachowaniem ciągłości fabularnej. Póki co jesteście ponad pół roku do tyłu w stosunku do kampanii, ale już mnie Autumm męczy o kolejną część, więc są spore szanse.

EDIT:
No dobra, znajcie pańską łaskę. PRZYSŁUGUJE WAM EKWIPUNEK STANDARDOWY DLA PROFESJI, czyli to, co jest w podręczniku pod daną profesją wypisane. Ewentualnie można go podmienić na coś o równej wartości (ale nie można wymienić na złoto). Ale kasy więcej nie dam.


EDIT2
Tylko wiecie... wraz z posiadaniem zbroi wzrasta stopień trudności przygody, więc nie jestem pewna, Granit, czy zrobiłeś na tym dobry interes i czy Ci współgracze podziękują...
 

Ostatnio edytowane przez Sayane : 04-02-2014 o 09:31.
Sayane jest offline