Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-02-2014, 18:50   #27
Sayane
 
Sayane's Avatar
 
Reputacja: 1 Sayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputację
Właśnie nad tą moją łaskawością dumam... Starzeję się chyba. Faktycznie trzeba Wam jakiegoś smoka dołożyć, albo chimerę chociaż...

Możesz dać link do wyniku z jakiejś kostnicy.

Z pytań przyszłych graczy: nie, nie oczekuję kilometrowych postów, filozoficznych wynurzeń, dumania nad ptaszkiem oraz kwiatkiem i parafrazy każdego posta MG. Minimum postowe to "na awatar", chyba że ktoś nie ma dostępu do doca (np. z pracy) - wtedy rzucajcie jednolinijkowcami, a ja mocą admina je potem skleję.

Natomiast wymagam docowania na początku sesji, gdyż wtedy będzie sporo dialogów. Potem doc będzie potrzebny głównie do walk i można go olać, bo z jednej strony usprawnia grę, ale z drugiej często powoduje przestoje. A ja mam nadzieję, że uda nam się stworzyć w miarę wartką sesję.
Ekwipunek możecie wypisać w historii albo na docu (nie w karcie postaci), bo potem i tak wymagam wklejenia go w panel sesji, więc po co macie pisać dwa razy.
 

Ostatnio edytowane przez Sayane : 06-02-2014 o 09:05.
Sayane jest offline