Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-02-2014, 20:15   #11
Aschaar
Banned
 
Reputacja: 1 Aschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znany
Cytat:
Napisał Neo
A nie wiesz że Aschaar ma brata bliźniaka?
I zagadka rozwiazana Zresztą czy tyle wredności zmieściłoby się w jednym człowieku?!?

Z technicznego punktu widzenia Opole i Katowice dzielą tylko 131 kilometry – to godzina jazdy lepszym samochodem. Trzy lata temu ustanowiłem prywatny rekord przecinakiem na tej trasie – 28,5 minuty (teraz niestety nie da się tego powtórzyć z powodu bramek)... Zresztą mam wprawę w robieniu takich numerów – dwa konwenty w ciągu dnia to nie osiągnięcie…
Z wszystkich innych punktów widzenia – może. 15 lutego mam bardzo ważną dla mnie rpgową rocznicę i – sorry – prowadzenie sesji jest w tym dniu bezwzględnym priorytetem. Jeżeli uda się to pogodzić ze zlotem - ok, jeżeli nie to nie. W ankiecie zlotowej się nie deklarowałem przypomnę.
 
Aschaar jest offline