Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-02-2014, 21:21   #17
Aschaar
Banned
 
Reputacja: 1 Aschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znany
Cytat:
Napisał Redone Zobacz post
Asch, hotele? To ławeczka już nie wystarcza?
Ławeczka zawsze wystarcza, po spaniu na ziemi to nawet luksusowe leże
Jednak jak do dyspozycji jest coś więcej niż ławeczka czy parkiet sali gimnastycznej to czemu nie skoorzystać?

Pewnie i tak skończy się jak na Opolconie, gdzie miałem spanie w akademiku i spałem na sali... (ale swiadomość tego, żę tam czeka łllóżeczko z czystą pościelą - warta każdych pieniiędzy)


@Mira: to zależy w co celować się ma - hostele podane na stronie Pyrkonu są z tzw "średniej pólki" cenowej. Ostatnio jak nocowałem w hostelu to znalazłem coś tańszego (jedynka z łazienką i śniadaniem za 70 dych). Większy pokój na pewno byłby tańszy "na głowę"...

No niestety w Poznaniu nie pobudowano jeszcze Sheratona, a fujfonem nie beę otwierał drzwi, więc trzeba się posiłkować hostelami.
 
Aschaar jest offline