Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-02-2014, 14:29   #4
CaveSoundMajster
 
CaveSoundMajster's Avatar
 
Reputacja: 1 CaveSoundMajster ma wspaniałą przyszłośćCaveSoundMajster ma wspaniałą przyszłośćCaveSoundMajster ma wspaniałą przyszłośćCaveSoundMajster ma wspaniałą przyszłośćCaveSoundMajster ma wspaniałą przyszłośćCaveSoundMajster ma wspaniałą przyszłośćCaveSoundMajster ma wspaniałą przyszłośćCaveSoundMajster ma wspaniałą przyszłośćCaveSoundMajster ma wspaniałą przyszłośćCaveSoundMajster ma wspaniałą przyszłośćCaveSoundMajster ma wspaniałą przyszłość
Acha!

< Przyklęka na jedno kolano i pochyla głowę > Wszechmocny Kermie, władco dungeon crawlerów, proszę byś rozważył moją kandydaturę do Twej bohaterskiej drużyny: oferuję swoją kosę tobie, byś mnie powiódł przeciw wszelkiemu plugastwu zaludniającemu zamczysko grafa Otto van Tilde.... i powiódł to plugastwo przeciw mnie.

Co do e) - zastanawiała mnie jedna sytuacja, w której rozdzielanie zdobytych przedmiotów odbywało się chyba w komentarzach. Dlaczego nie w sesji?

EDIT: O, widzę że mechanika nie odbiega jakoś znacznie od klasycznej deadlandsowej. To dobrze.
 

Ostatnio edytowane przez CaveSoundMajster : 04-02-2014 o 14:33.
CaveSoundMajster jest offline