Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-02-2014, 17:05   #7
hollyorc
 
hollyorc's Avatar
 
Reputacja: 1 hollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputację
Bardzo prosze o apolityczne prowadzenie przygody. Temat jest niezwykle sliski. Jesli traficie w opcje bedziecie posadzeni o wazeliniarstwo, jesli nie mozecie dostac ceglowka... metaforycznie oczywiscie...

Poniewaz ta bardziej znana mi czesc graczy molestuje mnie o powrot do starych nawykow, uroczyscie oglaszam powrot rebusow.
Czymze one sa? Zagadkami. W tresc swoich postow bede wplatal postacie znane mi z ksiazek, filmow, komiksow etc. Waszym zadaniem jest. wychwytywac zapozyczenia, a nastepnie wysylac mi pw z informacja o kogo mi chodzilo, z jakiej ksiazki (filmu etc.) Byla to postac, oraz kto jest autorem dziela. 6. poprawnych odpowiedzi da wam bonus. Jaki? Niespodzianka
 
hollyorc jest offline