Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-02-2014, 22:25   #5
Gerappa92
 
Gerappa92's Avatar
 
Reputacja: 1 Gerappa92 jest godny podziwuGerappa92 jest godny podziwuGerappa92 jest godny podziwuGerappa92 jest godny podziwuGerappa92 jest godny podziwuGerappa92 jest godny podziwuGerappa92 jest godny podziwuGerappa92 jest godny podziwuGerappa92 jest godny podziwuGerappa92 jest godny podziwuGerappa92 jest godny podziwu
Dokładnie o to chodzi. Potrzebuję wszystko wiedzieć o waszych postaciach. Wiadomo że musicie określić kolor włosów, waga i wzros w centymetrach też ma być. No i nie zapomnijcie podać swojego numeru PESEL, nr konta bankowego no i PIN też od razu by się przydał, żebym nie musiał kombinować...

Nie żartuję... :P

Oczywiście, że żartuję. Ma być tak jak myślisz Bakcyl, czyli ogólnie możecie mi na e maila napisać właśnie w takim schemacie:
1. Imię postaci
2. Rasa - Możecie napisać co niej myślicie
3. Klasa - tu też możecie dodać co jest fajne w waszej klasie postaci.
4. Bajeczka. (Czyli puszczacie wodze fantazji, kreujecie, wymślacie, marzycie. Tylko trzymajcie się tych punktów jakie sobie zastrzegłem wcześniej )
5. Skillsy. Tu macie dwie opcje do wyboru.
a) Trzymacie się podręcznika gracza i robicie wszystkie atrybuty, umiejętności, ekwipunek według opisanego tam schematu i wysyłacie do mnie
b) Tworzycie, krótki opis skillsów waszej postaci. Ma to dwojaki charakter. Jest przyjemne bo wyklucza mozolne tworzenia postaci. Jednak z drugiej strony zastrzegam sobie, że będę po prostu wykluczał opisy Herkulesów, Spider-menów czy innych Panów Samochodzików. Macie stworzyć ciekawą postać, to znaczy taką, która albo się moczy w nocy albo ma bzika na punkcie kotów. Bo to będzie czysta groteska .

Czy to będzie sesja w stylu Nieboraków? Nie wiem jakie postacie stworzycie, lecz ja bym jej tak nie nazwał. Nie mam w planach na nikim się wyżywać w swojej sesji :P. Ja tylko udostępniam plac zabaw tworząc dla was sesje Wy macie się bawić!

PS. Dzięki kanna .
 
__________________
"Rzeczą ważniejszą od wiedzy jest wyobraźnia."
Albert Einstein
Gerappa92 jest offline