Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-02-2014, 20:05   #18
Aschaar
Banned
 
Reputacja: 1 Aschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znany
Co do bazy noclegowej:
Proponuję hostel Poznań (http://www.nocowanie.pl/noclegi/poznan/hostele/30356/) na Słowackiego – szału nie ma jeżeli idzie o komfort, ale to jest rzut beretem (5 min) od MTP…
lub Explorera (http://www.nocowanie.pl/noclegi/poznan/hostele/78194/) – polecam: stosunek jakość/cena (plus lokalizacja) zabija. Jest nawet na liście hosteli konwentowych, choć jest dalej od MTP (z 20 minut spacerem)

Ogólnie – nie czarujmy się – Pyrlandia zwąchała biznes i jak na każde targi ceny noclegów idą w górę o 20-30%. Wyrwanie noclegu w cenie mniej niż 45-50PLN/doba będzie trudne. Myślę, że atak pt. „grupa zorganizowana” dałby efekt niższej ceny. Dzwoniłem do hotelu Poznań i przy ekipie 5 osobowej (mają tam taki pokój) na dwie noce wychodziłoby 37 złotych na osobonoc. Więc w normalnej cenie bez 20% dopału za „okres targowy”. Przy większej grupie (albo lepszych rzutach na charyzmę) pewnie coś by się jeszcze urwało…

Ogólnie rzecz ujmując:
Ø Może uda się komuś wynaleźć coś tańszego (byle nie gdzieś na Dolnej Wildzie, czy innych Jeżyco – Grunwaldach)

Ø Pomysł wspólnego noclegowania jest o tyle fajny, że można coś zdziałać „przy okazji” i nie mówię tylko o pływaniu katamaranem; ale o zagraniu czegoś; albo zaśpiewaniu 101 lat.

Ø Jak powiedziała Mira – kości stare trzeba dobrze konserwować. Zresztą wszyscy wiedzą jak wyglądają sypialnie konwentowe – i ja naprawdę wolę ławeczkę na korytarzu zamiast koncertu na traktor, dwa tartaki i szepczącą parkę w sali sypialnej…



A propos tych kości to nie kości tylko kość d6. Przynajmniej tak wynika po analizie tego co pisze na stronie, a nie tego co nadaje Radio Erewań. Festiwal Fantastyki Pyrkon 2014 w Poznaniu dość wyraźnie pisze „jedną z 15000 kostek”… Więc Revan nie musisz myśleć – dwie flaszki (co prawda jakieś „z czerwoną kartką”, ale…)
 
Aschaar jest offline