Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-02-2014, 13:49   #3
Revan
Banned
 
Reputacja: 1 Revan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znany
Nie czarujmy się, są ludzie, którzy nic nie potrafią, którzy jak dostaną dwóję z egzaminu to dają prowadzącemu telefon do matki, żeby wytłumaczył jej, dlaczego ma nie bić syna.

Są też ludzie, których określa się mianem "człowiek-orkiestra". Ktoś chce grać zerem, proszę bardzo. Ktoś uważa, że tylko pudzian mógł przeżyć apokalipsę - zweryfikujemy tę tezę

Zastanawiałem się nad wprowadzeniem mechaniki... najwyżej zrobię jakąś na własny użytek.

Odpis, myślę, że to zależy już od graczy. Może być system 4-5 dni dla graczy, 2-3 dni dla MG.

Konkluzja:

Najważniejsza dla mnie jest immersja. Munczkinom dziękujemy, tutaj nie będzie expa i hord zombiaków ;D

P.S.

Będę często edytował pierwszy post - nie o wszystkim mogłem pomyśleć, a nie chcę rozdrabniać szczegółów rekrutacji na tysiąc postów w wątku.
 
Revan jest offline