Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-02-2014, 13:54   #10
hollyorc
 
hollyorc's Avatar
 
Reputacja: 1 hollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputację
Możecie być dumni ze swojego MG. Po zaledwie godzinie bojów z aplikacją Li, lapkiem i połączeniem udało mi się postawić panel sesji

Przypomnienie:
- Proszę o umieszczenie kart postaci w panelu sesji. Znajdźcie sobie w nim jakieś miejsce na dopisanie Stwierdzenia: Rebusy.
W tymże będziecie zbierać plusy (osoby, które wysłały odpowiedź na pierwszy mogą sobie od razu jeden zapisać). Jak pisałem wcześniej (Szarlej czytaj ze zrozumieniem ) 6 plusów będzie wymieniane na jeden... bonus do mojej skromnej osoby.
- Avki w rozmiarze 200 pikseli. Sam znajdę coś odpowiedniego i też umieszczę, co by się nie wyróżniać

I taka sprawa. Proszę, aby zamknięte elementy dialogów były przez Was usuwane na bieżąco z docka. W 48h. zrobiło się tam kilka ładnych stron i część jest już zamknięta (przykładowo mój dialog z Mono). Usuwajcie to, nie będzie śmietnika... a i mój telefon będzie odpalał mi docka szybko... a nie jak teraz przez dobrych kilka minut pożerając przy okazji całą baterię

Teraz lecę odstawić tango z odkurzaczem, coby mi moja lepsza połowa krzywdy wieczorem nie zrobiła.

Pozdrawiam,
holly
 
hollyorc jest offline