Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-02-2014, 23:06   #28
Bounty
 
Bounty's Avatar
 
Reputacja: 1 Bounty ma wspaniałą reputacjęBounty ma wspaniałą reputacjęBounty ma wspaniałą reputacjęBounty ma wspaniałą reputacjęBounty ma wspaniałą reputacjęBounty ma wspaniałą reputacjęBounty ma wspaniałą reputacjęBounty ma wspaniałą reputacjęBounty ma wspaniałą reputacjęBounty ma wspaniałą reputacjęBounty ma wspaniałą reputację
Tak się tu pastwicie nad tym jednym postem, że aż czuję się winny, bo sam dałem zły przykład wrzucając w swoim poście monolog do npc-a (choć założenie było takie, że Mik jako bezczelny i niewychowany typ niejako wcina się w wypowiedź Dirkauera, a zgapiłem się, żeby napisać to pierwszy na docu). Ciężko mi się przestawić z Najemników gdzie rozgrywamy dialogi krótkimi postami, zresztą ogólnie ciężko się przestawić z jednego stylu pisania na inny. Każdy ma swoje wady i zalety, ale myślę że Sekal dobrze je dobiera. W prostej sesji krótkie posty się spisują. Tutaj, gdzie postaci często działają oddzielnie i jest masa ważnych npc-ów, bez doca i priva szybko zapanowałby chaos.

Konkludując, nowego ochrzaniacie a mi nawet nikt uwagi nie zwrócił :P
 
Bounty jest offline