Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-02-2014, 10:52   #115
Gerappa92
 
Gerappa92's Avatar
 
Reputacja: 1 Gerappa92 jest godny podziwuGerappa92 jest godny podziwuGerappa92 jest godny podziwuGerappa92 jest godny podziwuGerappa92 jest godny podziwuGerappa92 jest godny podziwuGerappa92 jest godny podziwuGerappa92 jest godny podziwuGerappa92 jest godny podziwuGerappa92 jest godny podziwuGerappa92 jest godny podziwu
To by był genialny pomysł, żeby umówić się na takie połączenie testowe. Przyznam się szczerze, że jeszcze nie obcowałem z takimi programami do gry on-line w RPG. Oczywiście mogę to rozkminić sam ale z natury jestem mało cierpliwy i wolę kiedy ktoś po prostu mówi mi na co zwrócić uwagę .
Zobaczylibyśmy też jakie mamy możliwości. Czy nasze sprzęty uniosłyby taką VideoSesje. Bo ja osobiście stawiam na kamerki. Po to są żeby z nich korzystać . Myślę też, że mowa ciała też ma istotne znaczenie podczas takiej rozgrywki.

Z drugiej strony jednak nie mieszkam sam i zastanawiam się czy uda mi się zorganizować jakieś miejsce w domu do grania. Oczywiście jestem nastawiony pozytywnie. Zawsze mogę wbić się na strych .
 
__________________
"Rzeczą ważniejszą od wiedzy jest wyobraźnia."
Albert Einstein
Gerappa92 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem