Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-02-2007, 18:35   #28
Almena
 
Almena's Avatar
 
Reputacja: 1 Almena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputację
O rany co tu się dzieje? Nie zauważyłam wcześniej tego wszystkiego... więc już się tłumaczę nie bijcie mnieeee
Junior – wiem, trochę głupio wyszło, nie miałeś póki co czasu przedstawić się reszcie, bo ta walka z zaskoczenia... nie bój nic, po walce będzie na to mnóstwo czasuJ Niektórzy gracze lubią walki-więc to dla nich(już wołają o kolejną walkę niektórzy nie lubią – wiec dla nich będzie przerwa Staram się zadowolić wszystkich lub chociaż większość no ale sami wiecie...

Waldorff-co do zagadek i „nie wrogich” – TAK, też jestem za, też mam dość walk, ;D i już produkuję się nad zagadkami które nie łatwo mi ułożyć w systemie storrytelling no ale się postaram. Nie chce żebyście byli maszynami do siekania i zaraz to się skończy dla odmianyJ Zapewniam, że każdy dotychczasowy atak nie był przypadkowy i miał jakiś związek z fabułą ^^’

Astral - a ty nie masz walki, witaj się ładnie z kolegą i koleżanką ;D opowiedz jakąś ciekawą historie, popytaj ich o cos... niech się w końcu rozgadają TAK, koniec walk póki co

ALE naprawdę – to że wyskakuje wam wróg NIE ZNACZY ze macie go tłuc!... Przykład – Legion i jaszczurolud – sprawa rozwiązana pokojowo w strażnicy walkę sprowokowaliście sami hehe;D

No wiec się nie bójta o nic... eh teraz się zastanawiam czy moje zagadki są rozwiązywalne...:P
pozdrawiam!
 
Almena jest offline